Choose your language:
Nederlands English

Contact

 

  

 

Linde Nouws Keij

bestuurder

linde@diverzio.nl

 

06 515 400 87

 

Koen Nouws Keij

bestuurder

koen@diverzio.nl 

 

06 202 484 99

 
 

 

Jacques Dekker

strategisch adviseur

jacques@diverzio.nl 

 

06 224 779 79

 

Rudi Crabbé

adviseur management, 
facilitair en voeding

rudi@diverzio.nl

 

06 221 880 15

 

 

Natascha Snelder

project manager

natascha@diverzio.nl

 

06 114 468 69

 

Eric-Jan Wissink

culinair adviseur 

eric-jan@diverzio.nl

 

06 504 983 18

 

 

Ton de Kort

moderator & tekstschrijver

ton@diverzio.nl

 

06 511 159 06

 

Maartje Vervuurt

directie secretaresse

maartje@diverzio.nl

 

06 401 401 41

 

 

Thijs Damstra

projectmedewerker

thijs@diverzio.nl

 

06 308 868 29

Angelien Reuvers

administratief medewerker

angelien@diverzio.nl

 

024 36 61 352

 

 

 

Inschrijven voor onze nieuwsbrief? Klik hier!

      
Secretariaat:  info@diverzio.nl

Tel: 024 - 8200280 

Campuslaan 6

6602 HX Wijchen

 

Wij zijn gevestigd in het sociaal cultureel educatief centrum & theater 'het Mozaïek'. U bent meer dan welkom voor een kopje fair trade koffie, thee met een MVO-koekje of handgemaakte bonbon, een streeksapje of een biologische topwijn op onze werk- en ontmoetingsplek.

Ons kantoor bevindt zich op de tweede verdieping.

 

Bereikbaarheid

Auto
Wijchen is zeer goed bereikbaar via de A50/A326. Volg in Wijchen de witte Campusborden. Het parkeerterrein bevindt zich in het midden van de Campus, die bestaat uit de hockeyvelden, het MaasWaalcollege, Arcus, Go4fit basic en 't Mozaïek. 

Indien in uw navigatie de Campuslaan (nog) niet bekend is kunt u deze het beste instellen op Kruising Sint Jorispad

 

Trein
Vanaf station Wijchen loopt u rechtdoor de Bronkhorstlaan in, deze weg verandert in de Mr. van Coothlaan. U volgt deze weg (ook als deze rechts afbuigt) totdat u aan de linkerhand de Oosterweg ziet. U slaat linksaf en volgt de Oosterweg nog een paar minuten. U loopt 't Mozaïek voorbij en vervolgens linksaf om het gebouw om uit te komen bij de ingang aan de Campuslaan.

 

Bus
Halte Meerdreef/Oosterweg van buslijn 15 (Wijchen via Zuid) is op 2 minuten loopafstand van 't Mozaïek. Via het fiets-/voetpad tussen de huizen door komt u uit bij de Oosterweg, deze steekt u over en u loopt tussen 't Mozaïek en het Maaswaal College door. Vervolgens slaat u op het Campusterrein linksaf naar de ingang van 't Mozaïek. De buurtbussen 563 en 565 stoppen recht voor de ingang.

 

Kamer van koophandel nr. 53860055
BTW nr: NL8510.47.427B01
 

YoutubeTwitterLinkedin